Bank Nieruchomości

Dwupoziomowe M w pobliżu Parku Strzeleckiego

ul. Skargi, Tarnów, małopolskie

499 000 PLN

Dwupoziomowe M w pobliżu Parku Strzeleckiego | Zdjęcie główne
Dwupoziomowe M w pobliżu Parku Strzeleckiego | Zdjęcie 1
Dwupoziomowe M w pobliżu Parku Strzeleckiego | Zdjęcie 2
Dwupoziomowe M w pobliżu Parku Strzeleckiego | Zdjęcie 3
Dwupoziomowe M w pobliżu Parku Strzeleckiego | Zdjęcie 4
Dwupoziomowe M w pobliżu Parku Strzeleckiego | Zdjęcie 5
Dwupoziomowe M w pobliżu Parku Strzeleckiego | Zdjęcie 6

+4

Opis

Tym razem przedstawiamy Państwu do sprzedaży mieszkanie, które szczególnie zainteresuje osoby potrzebujące sporo przestrzeni dla siebie i rodziny, lubiące aktywnie spędzać czas, a jednocześnie chcące mieszkać w centrum miasta. Blok numer 29 położony przy ulicy Piotra Skargi to czteropiętrowy budynek usytuowany w świetnym miejscu. Nie jest to typowe blokowisko, czy duże osiedle budynków wielorodzinnych. W najbliższej okolicy przeważają raczej domy jednorodzinne i nieduże lokale usługowe. Budynek z połowy lat 90-tych nie jest wybudowany w technologii tzw. wielkiej płyty, lecz z cegły i pustaków. Lokalizacja nieruchomości daje mieszkańcom wiele możliwości do korzystania z bardzo bogatej infrastruktury. Osoby lubiące aktywnie spędzać wolny czas lub wypoczywać na świeżym powietrzu z pewnością docenią możliwości jakie daje pobliska baza rekreacyjna do której możemy zaliczyć siłownię GraFit gdzie zadbasz o tężyznę fizyczną, Park Wodny na którym możesz popływać, korty dla miłośników tenisa czy Centrum Wypoczynku Kantoria dla amatorów siatkówki plażowej. Osoby lubiące relaksacyjne spacery, z pewnością docenią bliskie położenie Parku Strzeleckiego oraz Parku Piaskówka, gdzie w letnie dni można zanurzyć się w ciekawej lekturze w cieniu drzew. Twoje dzieci lub wnuki chętnie skorzystają z pobliskich placów zabaw, a w chłodniejsze dni możesz je zabrać do pobliskiej bawialni Kulka, w której przy kawie będziesz obserwować jak korzystają z dostępnych tam atrakcji. Wszystkie wspomniane miejsca i obiekty są oddalone od budynku o parę minut spacerem. Oprócz bogatej bazy rekreacyjnej w okolicy znajdują się także sklepy, jak chociażby Lidl i Biedronka, gdzie zaopatrzysz się we wszystkie niezbędne na co dzień produkty. Dodatkowo do dyspozycji mieszkańców dostępne są apteki, salony kosmetyczne i liczne punkty usługowe. Wszystko to praktycznie bez konieczności korzystania z samochodu i stania w korkach, co jest ogromną oszczędnością tak cennego czasu.

Właśnie w tym budynku na czwartym piętrze mieści się lokal mieszkalny, który jest przedmiotem sprzedaży. Apartament ma powierzchnię użytkową około 106 metrów kwadratowych, więc nawet duża rodzina może w nim wygodnie zamieszkać, a każda osoba znajdzie dla siebie własny kąt. Lokal jest dwupoziomowy co pozwala wydzielić część sypialną na piętrze oraz przestrzeń dzienną na parterze. Mieszkanie posiada ekspozycję okien na wschód i zachód, oraz dwa balkony na których o poranku w promieniach wschodzącego słońca przywitasz dzień kawą, a wieczorem w promieniach zachodzącego słońca zaczerpniesz świeżego powietrze przed pójściem spać. Parter lokalu o powierzchni około 73 metrów kwadratowych składa się z dwóch przestronnych pokoi, z czego jeden z nich posiada wspomniany wcześniej balkon. Możesz je wykorzystać jako sypialnię dla dzieci, pokoje dla gości lub gabinet do pracy. Dodatkowo na tym poziomie znajduje się także spora łazienka wyposażona w wannę. Natomiast prawdziwą wizytówką apartamentu jest duży salon połączony z kuchnią, posiadający dwa wyjścia na wschodni balkon. Jest to prawdziwe pole do popisu dla Twojej wyobraźni w jaki sposób zagospodarować tą powierzchnię. Z pewnością możesz tutaj urządzić genialną przestrzeń z częścią jadalnianą, gdzie spędzisz czas z rodziną, a także przywitasz gości. Na drugi poziomie o powierzchni około 33 metrów kwadratowych istnieje możliwość wygospodarowania dwóch dodatkowych pokoi. Jednym z nich może być Twoja sypialnia, gdzie skorzystasz z zasłużonego odpoczynku. Natomiast drugim, nieduży kącik z lampą nocną i fotelem w którym zanurzysz się w lekturze. Na piętro zostały wypuszczone także wszystkie instalacje, w tym WOD-KAN, co umożliwia urządzenie tutaj dodatkowej łazienki. Istnieje także możliwość usunięcia obecnej zabudowy sufitu, odsłonięcia belek konstrukcyjnych i zamontowania okien dachowych. Mieszkanie jest w dobrym stanie, chociaż wymaga pewnych nakładów finansowych na odświeżenie oraz urządzenie kuchni, ewentualnie także łazienki.

Zarządcą budynku jest spółdzielnia mieszkaniowa `Śnieżka`. Czynsz przy jednej zameldowanej osobie to jedynie 796zł w tym ryczałt na ogrzewanie 440zł.

Reasumując:

- bardzo dobra lokalizacja i bogata infrastruktura która pozwala zaoszczędzić czas na staniu w korkach podczas załatwiania codziennych spraw

- możliwość aktywnego spędzania czasu dzięki licznym obiektom rekreacyjnym

- bliski dostęp do dwóch parków dla miłośników odpoczynku pośród drzew

- duży dwupoziomowy lokal dla osób, potrzebujących przestrzeni dla siebie i rodziny

- dwa balkony od wschodu i zachodu, pozwalające witać i żegnać dzień w promieniach słońca

Zapraszam na prezentacje!

Istnieje możliwość dosłania dodatkowych zdjęć na maila.

Osoba prowadząca:

Gabański Daniel

tel. 519 443 910

Loft 4 Nieruchomości

::oferta eksportowana z programu mediaRent::

Informacje o nieruchomości

  • Cena: 499 000

  • Powierzchnia: 106.00 m2

  • Ogłoszenie od: Agencji

  • Sypialnie:

  • Łazienki:

  • Rok budowy: 1996

  • Nieruchomość: Mieszkanie

  • Rodzaj ogłoszenia: Sprzedaż

  • Data wygaśnięcia: 21-01-2025

Informacje dodatkowe

Informacje o ogłoszeniu dodanym przez agencję

Oferta 131/LTN/OMS

Opiekun oferty: Daniel Gabański, tel 519 443 910

Udostępnij ogłoszenie

Lokalizacja

ul. Skargi, Tarnów, małopolskie

Wyświetlenia

Dołącz już dziś

Miej udział w dynamicznie rozwijającym się rynku nieruchomości