Bank Nieruchomości

Dom z możliwością prowadzenia działalności Zamość

Nowa Osada, Zamość

650 000 PLN

Dom z możliwością prowadzenia działalności Zamość | Zdjęcie główne
Dom z możliwością prowadzenia działalności Zamość | Zdjęcie 1
Dom z możliwością prowadzenia działalności Zamość | Zdjęcie 2
Dom z możliwością prowadzenia działalności Zamość | Zdjęcie 3
Dom z możliwością prowadzenia działalności Zamość | Zdjęcie 4
Dom z możliwością prowadzenia działalności Zamość | Zdjęcie 5
Dom z możliwością prowadzenia działalności Zamość | Zdjęcie 6

+4

Opis

Biuro Nieruchomości DOMOVIA przedstawia ofertę sprzedaży domu w Zamościu, który daje możliwość prowadzenia działalności gospodarczej oraz zamieszkania.

Więcej zdjęć przedstawianej nieruchomości na naszej stronie w w w . d o m o v i a . p l

Dom położony w doskonałej lokalizacji na Osiedlu Słoneczny Stok stanowi dobrą inwestycję: !!! Parter domu przystosowany do prowadzenia działalności gastronomicznej !!! Jest to świetne miejsce na pizzerię lub bistro !!! Doskonała lokalizacja na salon kosmetyczny lub fryzjerski !!! Dobre miejsce na sklep, działalność biurową i usługową !!! Poddasze domu daje możliwość urządzenia wygodnego mieszkania lub apartamentów pod wynajem !!! Duży ogród zwiększa atrakcyjność tej nieruchomości! !!! Możliwość rezygnacji z części usługowej i urządzenia dwóch mieszkań z oddzielnymi wejściami lub komfortowego domu dla dużej Rodziny

DOM *Budynek wolnostojący, murowany, parterowy z poddaszem użytkowym, całkowicie podpiwniczony, *Dom pochodzi z 1995 roku, *Dom podzielony na część mieszkalną oraz lokal gastronomiczny-usługowy (z odrębnymi wejściami), *Powierzchnia całkowita domu to 230 m2, powierzchnia użytkowa 185 m2, *Pokrycie dachu stanowi papa, *Stolarka okienna drewniana, *Drzwi wejściowe drewniane.

POMIESZCZENIA Dom podzielony jest na dwie części:

1) PARTER oraz frontowa część działki: *Część przystosowana do prowadzenia działalności gastronomicznej lub usługowej, *Oddzielne wejście dla klientów, dodatkowe wejście na zaplecze lokalu, *W chwili obecnej funkcjonuje tu bar z urządzonym ogródkiem dla gości ze stolikami na świeżym powietrzu, *Powierzchnia handlowa parteru to 61 m2, *W chwili obecnej podzielona jest na salę z barem i stolikami oraz toaletą dla gości 40 m2, zaplecze 21 m2 (kuchnia, magazyn, pom. socjalne, toaleta dla personelu), *Lokal wyposażony w instalację alarmową,

2) PODDASZE, piwnica oraz tylna część działki: *Część o przeznaczeniu mieszkalnym, *Prowadzi do niej wejście w tylnej część budynku *Klatka schodowa prowadzi do piwnicy oraz na poddasze, istnieje możliwość połączenia z częścią usługową *Poddasze o powierzchni 61 m2 w stanie surowym zamkniętym dzięki czemu nowy Nabywca będzie mógł wprowadzić swoje aranżacje! *Piwnica składa się z kotłowni 10 m2, pomieszczenia z dodatkowym wejściem od frontu budynku 43 m2 oraz garażu 14 m2 (2,85 m x 5 m) *Ogród z okalającą go zielenią oraz kilkoma drzewami dającymi cień usytuowany jest w tylnej części działki za domem gdzie panuje spokój. Dzięki temu stanowi on doskonałe miejsce do wyciszenia!

DZIAŁKA *dom posadowiony jest na działce o powierzchni 500 m2, *działka w kształcie prostokąta o wymiarach około 13 m x 38 m, *teren płaski, działka w pełni ogrodzona, zadbana, *ogrodzenie metalowe, *zieleń wokół domu tworzy przytulną przestrzeń, tylna część działki porośnięta trawą, *dojazd do nieruchomości drogą publiczną, asaltową o średnim natężeniu ruchu,

MEDIA *prąd, prąd trójfazowy, *woda z wodociągu miejskiego, *kanalizacja miejska, *gaz z sieci doprowadzony do domu, *linia telefoniczna, *ogrzewanie domu gazowe, *ogrzewanie wody gazowe lub elektryczne (dwa bojlery o pojemności 100 l).

LOKALIZACJA *W najbliższym sąsiedztwie znajdują się liczne sklepy, punkty usługowe, zielony rynek, przystanki komunikacji miejskiej, dworzec PKS i bus, przedszkole, szkoła podstawowa, duże osiedle mieszkaniowe. *Dom położony w doskonałej lokalizacji na Osiedlu Słoneczny Stok przy ulicy Spadek, nr budynku 28, w celu umówienia prezentacji zapraszam do kontaktu z naszym biurem.

Świetna nieruchomość pod względem inwestycyjnym jak i miejsce do zamieszkania!

Jeżeli zainteresowała Państwa ta oferta serdecznie zapraszam do kontaktu. Oferta dostępna tylko w naszym biurze.

Agnieszka Siedlecka tel. 691-948-900 e-mail: a s i e d l e c k a @ i n t . p l

Biuro Nieruchomości DOMOVIA Agnieszka Siedlecka w w w . d o m o v i a . p l

Zapraszam do naszego biura, które mieści się w Zamościu przy ulicy Piłsudskiego 4c (wjazd na parking od strony ulicy Kilińskiego).

Jeśli rozważasz kredytowanie nieruchomości nasz ekspert porówna i dobierze finansowanie najlepiej dopasowane do Twoich potrzeb.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny. Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości. Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Domovia Nieruchomości lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Domovia Nieruchomości lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej. Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa DOMOVIA NIERUCHOMOŚCI w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

DODATKOWE INFORMACJE: Typ zabudowy: wolnostojący Typ własności: własność Materiał budowlany: pustak Elewacja: tynk Garaż: w bryle Powierzchnia zabudowy: 97 Liczba pokoi: 5 Kanalizacja: miejska Prąd: jest Gaz: miejski Woda: miejska Piwnica: tak Na biuro: tak Ochrona: tak Kształt działki: prostokąt Długość działki: 38 Szerokość działki: 13 Typ drogi: asfaltowa Alarm: tak

LINK DO OFERTY: http://asiedlecka.pl/numer/137

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Oferta wysłana z programu IMO dla biur nieruchomości

Informacje o nieruchomości

  • Cena: 650 000

  • Powierzchnia: 230.00 m2

  • Ogłoszenie od: Agencji

  • Sypialnie:

  • Łazienki:

  • Nieruchomość: Hala, magazyn

  • Rodzaj ogłoszenia: Sprzedaż

  • Data wygaśnięcia: 21-01-2025

Informacje o ogłoszeniu dodanym przez agencję

Oferta 137L

Opiekun oferty: Domovia Nieruchomości Agnieszka Siedlecka, tel 691 948 900

Udostępnij ogłoszenie

Lokalizacja

Nowa Osada, Zamość

Wyświetlenia

Dołącz już dziś

Miej udział w dynamicznie rozwijającym się rynku nieruchomości