Bank Nieruchomości

Dom z budynkiem usługowym w Zamościu Osiedle Promyk

Zamość, lubelskie

750 000 PLN

Dom z budynkiem usługowym w Zamościu Osiedle Promyk | Zdjęcie główne
Dom z budynkiem usługowym w Zamościu Osiedle Promyk | Zdjęcie 1
Dom z budynkiem usługowym w Zamościu Osiedle Promyk | Zdjęcie 2
Dom z budynkiem usługowym w Zamościu Osiedle Promyk | Zdjęcie 3
Dom z budynkiem usługowym w Zamościu Osiedle Promyk | Zdjęcie 4
Dom z budynkiem usługowym w Zamościu Osiedle Promyk | Zdjęcie 5
Dom z budynkiem usługowym w Zamościu Osiedle Promyk | Zdjęcie 6

+4

Opis

Prezentujemy Państwu dom położony w Zamościu w dzielnicy Osiedle Promyk Nieruchomość świetnie nadająca się do zamieszkania oraz do prowadzenia działalności gospodarczej.

Nieruchomość składa się z działki o powierzchni 537 m2, na której usytuowany jest dom o powierzchni użytkowej 107 m2, garaż z kanałem 23 m2 oraz budynek 64 m2 w którym zorganizowany został warsztat samochodowy 2-stanowiskowy z kanałem.

DOM Powierzchnia użytkowa 107m2, piwnica 58m2, powierzchnia zabudowy 83m2 Dwa tarasy: na parterze 12m2 z zejściem do ogrodu, na piętrze 18m2 zadaszony. Dom pochodzi z 1960 roku. Wybudowany został w tradycyjnej technologii murowanej (1,5 pustaka z przerwą dylatacyjną) Dom jest ocieplony (suprema) I otynkowany. Budynek posiada parter, piętro I jest całkowicie podpiwniczony. Do domu prowadzą nowe schody z nowym zadaszeniem wspieranym przez dekoracyjne kolumny. Dach posiada pokrycie z papy. Stolarka okienna PCV. Podłoga na parterze płytki, piętro panele podłogowe, łazienki płytki. Drzwi wejściowe antywłamaniowe.

PARTER 58 m2 Wejście do domu odbywa się przez niewielki przedsionek z szafą wnękową oraz zejściem do piwnicy. Parę kroków dalej wita nas pięknie zaaranżowana, otwarta I jasna przestrzeń jadalni oraz aneksu kuchennego, Aneks kuchenny wyposażony jest w nowoczesne, najwyższej jakości meble oraz sprzęt agd. Przestrzeń kuchni I jadalni łączy wyspa, przy której możemy wypić kawę bądź zjeść posiłek. Do wyspy doprowadzony jest prąd trójfazowy. Na tej kondygnacji znajduje się również przytulny, jasny salon oraz wyjście na zadaszony taras 12m2. Po prawej stronie od wejścia do domu umiejscowiona jest toaleta oraz schody prowadzące na piętro.

PIĘTRO Składa się z dwóch sypialni oraz łazienki. W korytarzu znajduje się wyjście na dach. Z większej sypialni prowadzi wyjście na zadaszony taras 18m2. W mniejszej sypialni znajduje się szafa wykonana na wymiar z drzwiami przesuwnymi. Łazienka wyposażona jest m.in. w prysznic, jest tu również okno.

PIWNICA 58 m2 Wyposażona jest w okna I 4 funkcjonalne pomieszczenia.

BUDYNEK USŁUGOWY GARAŻ WARSZTAT SAMOCHODOWY 64m2 Budynek murowany o wymiarach 7,5m x 8,5m, wysokość 3,2m Budynek znajduje się w głębi działki. Do budynku prowadzi wejście drzwiami przeszklonymi, zamontowano tutaj również dwie bramy garażowe automatyczne. Budynek wyposażony jest w kanał oraz prąd trójfazowy.

GARAŻ 23 m2 Budynek murowany o wymiarach 3,5m x 6,5m, wysokość 2,4m Budynek wyposażony w kanał oraz instalację siłową.

DZIAŁKA Dom usadowiony jest na działce o powierzni 537 m2. Teren jest ogrodzony, ogrodzenie frontowe stanowią przęsła stalowe kute na cokole murowanym. Odwodnienia wokół domu oraz podjazd do garażu I budynku wyłożone są kostką brukową. Działka jest płaska, dobrze utrzymana, obsadzona od frontu I po bokach drzewami i krzewami ozdobnymi.

MEDIA - woda pochodzi z wodociągu miejskiego; - odprowadzanie ścieków odbywa się do kanalizacji miejskiej; - do domu doprowadzony jest gaz; - budynek ogrzewany jest przez piec gazowy; - podgrzewanie wody użytkowej piec gazowy; - doprowadzony prąd trójfazowy (dom - wyspa kuchenna, garaż oraz budynek usługowy duży garaż);

LOKALIZACJA Nieruchomość położona jest w bezpośrednim spokojnym sąsiedztwie zabudowy jednorodzinnej. Parę kroków od domu znajduje się rzeka oraz tereny spacerowe I ścieżki rowerowe prowadzące na Zamojską Starówkę. W niedalekiej odległości znajdą Państwo sklepy 350m (m.in. Biedronka, Społem, Chiński Market), aptekę, przedszkole 500m, szkołę 850m, duże, dobrze wyposażone place zbaw, boiska (siatkówka, koszykówka, korty tenisowe), pizzerię, przychodnię, przystanek autobusowy 300m.

To świetne miejsce do życia! Nieruchomość posiada również ogromny potencjał do prowadzenia działalności gospodarczej.

Jeżeli zainteresowała Państwa ta oferta serdecznie zapraszam do kontaktu w godzinach pracy biura pon-pt 9-17.

Prezentacja możliwa jest tylko z biurem po uprzednim umówieniu terminu. Nieruchomość jest wolna od wszelkich obciążeń. Oferta dostępna tylko w naszym biurze.

Agnieszka Siedlecka tel. 691-948-900 e-mail: a s i e d l e c k a @ i n t . p l w w w . d o m o v i a . p l

Biuro Nieruchomości DOMOVIA Agnieszka Siedlecka w w w . d o m o v i a . p l

Zapraszam do naszego biura, które mieści się w Zamościu przy ulicy Piłsudskiego 4c (wjazd na parking od strony ulicy Kilińskiego).

Jeśli rozważasz kredytowanie nieruchomości nasz ekspert porówna i dobierze finansowanie najlepiej dopasowane do Twoich potrzeb.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny. Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości. Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Domovia Nieruchomości lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Domovia Nieruchomości lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej. Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa DOMOVIA NIERUCHOMOŚCI w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

DODATKOWE INFORMACJE: Typ zabudowy: wolnostojący Typ własności: własność Stan domu: bardzo dobry Materiał budowlany: pustak Technologia wykonania: murowana Standard: bardzo dobry Rodzaj okien: PCV Garaż: wolnostojący Łącze internetowe: tak Liczba pokoi: 4 Rok budowy: 1960 Kanalizacja: miejska Ogrzewanie: gazowe Prąd: jest Gaz: jest Piwnica: tak Poddasze: tak Typ balkonu: taras Kształt działki: kwadrat Typ drogi: asfaltowa Typ ogrodzenia: metalowe

LINK DO OFERTY: http://asiedlecka.pl/numer/109

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Oferta wysłana z programu IMO dla biur nieruchomości

Informacje o nieruchomości

  • Cena: 750 000

  • Powierzchnia: 107.00 m2

  • Ogłoszenie od: Agencji

  • Sypialnie:

  • Łazienki:

  • Rok budowy: 1960

  • Nieruchomość: Dom

  • Rodzaj ogłoszenia: Sprzedaż

  • Data wygaśnięcia: 19-02-2025

Informacje o ogłoszeniu dodanym przez agencję

Oferta 109

Opiekun oferty: Domovia Nieruchomości Agnieszka Siedlecka, tel 691 948 900

Udostępnij ogłoszenie

Lokalizacja

Zamość, lubelskie

Wyświetlenia