Bank Nieruchomości

Dom wolnostojący Darłowo, na sprzedaż 1490 000Pln

Darłowo, zachodniopomorskie

1 490 000 PLN

Dom wolnostojący Darłowo, na sprzedaż 1490 000Pln | Zdjęcie główne
Dom wolnostojący Darłowo, na sprzedaż 1490 000Pln | Zdjęcie 1
Dom wolnostojący Darłowo, na sprzedaż 1490 000Pln | Zdjęcie 2
Dom wolnostojący Darłowo, na sprzedaż 1490 000Pln | Zdjęcie 3
Dom wolnostojący Darłowo, na sprzedaż 1490 000Pln | Zdjęcie 4
Dom wolnostojący Darłowo, na sprzedaż 1490 000Pln | Zdjęcie 5
Dom wolnostojący Darłowo, na sprzedaż 1490 000Pln | Zdjęcie 6

+9

Opis

Na sprzedaż dom wolnostojący, Darłowo, woj. Zachodniopomorskie, pow. Slawieński , 1 490 000,- PLN.

Na sprzedaż dom wolnostojący znajdujący się w nadmorskiej miejscowości Darłowo przy ulicy Stefana Żeromskiego na zadbanej i zagospodarowanej działce o powierzchni 936 m2. Nieruchomość składa się z trzech kondygnacji i piwnicy pod całym domem oraz poddasza. Powierzchnia domu to ok 500 m2 plus piwnica, która na chwilę obecną jest wynajęta pod działalność. W skład nieruchomości wchodzą dwa odrębne mieszkania oraz lokal mieszczący się na parterze połączony wejściem do pomieszczeń w piwnicy. Do budynku przynależy garaż na dwa auta i taras. Całość ogrodzona, zamknięta bramą na pilota.

CENA: 1 490 000,-PLN

DZIAŁKA: położona przy ulicy Żeromskiego o powierzchni 936 m2, numer ewidencyjny 53. Ogrodzona Płotem metalowym opartym na murowanej podstawie i słupkach, brama metalowa, przy wjeździe utwardzone miejsce postojowe dla trzech aut. Ogrodzenie od strony ul. Żeromskiego obsadzone dorodnymi tujami. Poza miejscami parkingowymi działka obsiana trawnikiem, obsadzona krzewami ozdobnymi i wyposażona w wiatę grillową.

PIWNICA pod całym domem, podzielona na dwie strefy z osobnymi wejściami. Pierwsze wejście od strony parkingu prowadzi do pomieszczeń wynajętych pod działalność gastronomiczną, składających się z kuchni, dwóch magazynów, dwóch toalet oraz sali konsumpcyjnej. Druga część jest dostępna z klatki schodowej w domu, składa się z trzech pomieszczeń gospodarczych i korytarza

PARTER składa się z trzech pomieszczeń do dowolnego zagospodarowania oraz trzech toalet. Pomieszczenia mają charakter otwartej przestrzeni i mają własne schody prowadzące do piwnicy działającej jako gastronomia

PIĘTRO to odrębny lokal mieszkalny składający się z kuchni, trzech pokoi i dwóch łazienek. Znajduje tu również odrębny pokój i wejście na taras.

PODDASZE to kolejny lokal mieszkalny składający się z czterech pokoi, kuchni oraz dwóch łazienek. Na sufitach skosy. Znajduje się tu również schowek na podręczne rzeczy.

STRYSZEK to otwarta przestrzeń.

Dom ma charakter inwestycyjny. Jego położenie oraz rodzaj zabudowy powodują, że jest dobrą opcją dla osób zainteresowanych zakupem domu, który można przekształcić w bazę dla turystów odwiedzających Darłowo, które jest znaną miejscowością letniskowa. W trakcie realizacji jest zmiana ogrzewania miejskiego na gazowe. W domu są dwa odrębne systemy grzewcze oraz dwa liczniki elektryczne. Roczny podatek od nieruchomości wynosi ok 800 zł.

Najważniejsze informacje: -dom zbudowany w 1939 roku -powierzchnia użytkowa ok 500 m2 -działka 936 m2 -dwa odrębne lokale mieszkalne -jeden dwupoziomowy lokal pod działalność gospodarczą -w roku 2020 wykonany nowy drenaż na działce i wokół domu -w roku 2010 wykonano ocieplenie oraz nową elewację domu -kanalizacja -ogrzewanie w trakcie zmiany na gazowe -podatek od nieruchomości 830 zł -okna wymienione na plastikowe -okna w dachu drewniane

Darłowo to miasteczko, które stara się przyciągnąć turystów nie tylko barwną przeszłością. Latem sprawa jest oczywista i prosta : tłumy zjeżdżają się na szerokie , piaszczyste plaże Darłówka, gdzie jeszcze u progu XIX wieku powstało kąpielisko, a wakacje w jednej z tamtejszych willi spędzał sam cesarz Wilhelm I. Ale co poza sezonem? Ci, którzy lubią morskie kąpiele, ich namiastkę znajdą a parku wodnym ,,Jan,,. Jego baseny wypełnione zostały morską wodą. To jedyne takie miejsce w Polsce. Darłowo to również dobre miejsce dla rowerzystów. Leży na szlaku rowerowym R-10. Liczy on przeszło 8,5 tysiąca kilometrów i prowadzi wokół Bałtyku. W okolicach wytyczonych zostało kilka pomniejszych pętli o długości od kilku do blisko 40 kilometrów. Z perspektywy siodełka podziwiać można między innymi: Zamek Książąt Pomorskich, starówkę, szachulcowa zabudowę wiejską, ślady cystersów z rozsianymi po okolicy średniowiecznymi kościołami, nadmorską przyrodę z sosnowymi lasami, wydmami, przekopem i jeziorem Kopań czy pierwsza w Polsce farmę wiatrową. Darłowo znalazło się też na Zachodniopomorskim Szlaku Żeglarskim - najkrótszej drodze wodnej z Berlina do Skandynawii. W mieście funkcjonuje całoroczny port jachtowy z niedawno oddanym do użytku zapleczem socjalnym. Jeśli pogoda dopisuje w mieście, można przepłynąć tramwajem wodnym, który kursuje po Wieprzy i kanale portowym, a nawet wybrać się stamtąd na Bornholm (wcześniej jednak warto sprawdzić na stronach internetowych rozkład rejsów). Listę można wydłużyć o atrakcje znajdujące się poza samym Darłowem, ale niemal na wyciągnięcie ręki, na przykład Dolinę Charlotty z zoo, wodnym safari i parkiem linowym, czy też Swołowo ze skupiskiem zabytkowych domów szachulcowych.

Oferta warta polecenia, więcej znajdziesz na stronie www.wgn.pl

OFERTA BEZPOŚREDNIA KUPUJĄCY NIE PONOSI KOSZTÓW WYNAGRODZENIA PROWIZYJNEGO POŚREDNIKA! KOSZTY ZWIĄZANE Z WYNAGRODZENIEM POŚREDNIKA PONOSI SPRZEDAJĄCY.

W razie wszelkich pytań (nieruchomość, kredyt na zakup) zadzwoń, umów się na wizytę nanieruchomości.

WGN Sławno ul. Basztowa 3A 76-100 Sławno

Przy transakcji zakupu zapewniam obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z 22 Bankami, pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na nieruchomości.

Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.

Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim WGN Sławno, ul. Basztowa 3A. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Informacje o nieruchomości

  • Cena: 1 490 000

  • Powierzchnia: 500.00 m2

  • Ogłoszenie od: Osoby prywatnej

  • Sypialnie: 3

  • Łazienki: 4

  • Rok budowy: 1939

  • Nieruchomość: Dom

  • Rodzaj ogłoszenia: Sprzedaż

  • Data wygaśnięcia: 29-03-2023

Udostępnij ogłoszenie

Lokalizacja

Darłowo, zachodniopomorskie

Wyświetlenia

Dołącz już dziś

Miej udział w dynamicznie rozwijającym się rynku nieruchomości