Bank Nieruchomości

Centrum Zamościa: dom o ogromnym potencjale!

Zamość, lubelskie

760 000 PLN

Centrum Zamościa: dom o ogromnym potencjale! | Zdjęcie główne
Centrum Zamościa: dom o ogromnym potencjale! | Zdjęcie 1
Centrum Zamościa: dom o ogromnym potencjale! | Zdjęcie 2
Centrum Zamościa: dom o ogromnym potencjale! | Zdjęcie 3
Centrum Zamościa: dom o ogromnym potencjale! | Zdjęcie 4
Centrum Zamościa: dom o ogromnym potencjale! | Zdjęcie 5
Centrum Zamościa: dom o ogromnym potencjale! | Zdjęcie 6

+4

Opis

Mamy przyjemność zaoferować Państwu nietuzinkowy dom na sprzedaż położony w cichej, bocznej uliczce blisko Zamojskiej Starówki.

Nieruchomość idealna dla dużej bądź wielopokoleniowej rodziny, może pełnić funkcję dwóch odrębnych mieszkań z niezależnymi wejściami. Jest to również świetna okazja dla inwestora: położenie nieruchomości sprawia, że jest to wspaniałe miejsce do prowadzenia działalności turystycznej polegającej na wynajmie krótkoterminowym.

Nieruchomość o powierzchni użytkowej 160 m2 położona jest na ogrodzonej działce o powierzchni 817 m2. Dom wolnostojący, parterowy z użytkowym poddaszem, częściowo podpiwniczony, otoczony ogrodem. Na posesji znajduje się budynek, w którym mieszczą się dwa garaże oraz dwa pomieszczenia gospodarcze. Dom pochodzi z 1935 roku, wpisany jest na listę budynków chronionych. Budynek o konstrukcji drewnianej, dach pokryty blachą. Stolarka okienna pcv, schody wewnętrzne drewniane. Budynek składa się z 7 pokoi, 2 kuchni, 2 łazienek i podzielony jest na dwa niezależne lokale mieszkalne.

MIESZKANIE NR 1 na parterze - powierzchnia 103 m2 - 4 pokoje, kuchnia, łazienka, korytarz, zabudowany ganek; MIESZKANIE NR 2 na poodaszu - powierzchnia 58 m2 - 3 pokoje, kuchnia, łazienka, balkon

MEDIA - woda z sieci miejskiej; - podgrzewanie wody użytkowej: piec gazowy; - odprowadzanie ścieków do kanalizacji miejskiej; - przyłącze telefoniczne i internet; - do domu doprowadzony jest gaz; - dom ogrzewany jest przez piec gazowy dwufunkcyjny zakupiony w grudniu 2018r; - instalacja elektryczna została wymieniona w 2014r na parterze; - instalacja hydrauliczna została wymieniona w 2016r na parterze - w całym domu wymieniono kaloryfery w 2008r

LOKALIZACJA Dom położony jest w spokojnej i cichej bocznej uliczce w bardzo bliskiej odległości od Zamojskiej Starówki. Najbliższe otoczenie stanowi zabudowa jednorodzinna. Usytuowanie 8 - arowej działki, na której stoi dom oraz działek I domów sąsiednich sprawiły, że dom i ogród są prawie zupełnie ukryte przed oczami przechodniów I zupełnie niewidoczne z głónej ulicy. W niedalekiej odległości znajduje się kilka przystanków komunikacji miejskiej co umożliwiają szybką komunikację z całym Zamościem. W pobliżu szkoła, przedszkole, żłobek, liczne sklepy I punkty usługowe.

Jest to wspaniałe miejsce do życia oraz doskonała propozycja dla inwestora.

Nieopodal nieruchomości znajduje się kilka obiektów, w których prowadzona jest działalność turystyczna polegająca na wynajmie krótkoterminowym. Wszystkie pobliskie apartamenty mają pełne obłożenie podczas sezonu.

Oferta dostępna tylko w naszym biurze. Wynagrodzenie Pośrednika pokrywa Sprzedający.

Jeżeli zainteresowała Państwa ta oferta serdecznie zapraszam do kontaktu i na prezentację.

Agnieszka Siedlecka tel. 691948900 e-mail: asiedlecka@int.pl www.asiedlecka.pl www.domovia.pl

Biuro Nieruchomości Domovia Agnieszka Siedlecka

Zapraszamy do naszego biura mieszczącego się w Zamościu przy ul. Piłsudskiego 4c (wjazd na bezpłatny parking od strony ulicy Kilińskiego).

Rozważasz kredytowanie nieruchomości? Nasz ekspert porówna i dobierze finansowanie najlepiej dopasowane do Twoich potrzeb.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny. Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości. Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Domovia Nieruchomości Agnieszka Siedlecka lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Domovia Nieruchomości Agnieszka Siedlecka lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej. Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa Domovia Nieruchomości Agnieszka Siedlecka lub podmiotu współpracującego w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

DODATKOWE INFORMACJE: Typ zabudowy: wolnostojący Typ własności: własność Rodzaj okien: PCV Typ dachu: blacha Liczba sypialni: 7 Liczba pokoi: 7 Rok budowy: 1935 Kanalizacja: miejska Ogrzewanie: gazowe Prąd: jest Gaz: jest Woda: wodociąg Kształt działki: prostokąt Typ drogi: asfaltowa Typ ogrodzenia: siatka

LINK DO OFERTY: http://asiedlecka.pl/numer/1

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Oferta wysłana z programu IMO dla biur nieruchomości

Informacje o nieruchomości

  • Cena: 760 000

  • Powierzchnia: 210.00 m2

  • Ogłoszenie od: Agencji

  • Sypialnie:

  • Łazienki:

  • Rok budowy: 1935

  • Nieruchomość: Dom

  • Rodzaj ogłoszenia: Sprzedaż

  • Data wygaśnięcia: 20-01-2025

Informacje dodatkowe

Informacje o ogłoszeniu dodanym przez agencję

Oferta 1

Opiekun oferty: Domovia Nieruchomości Agnieszka Siedlecka, tel 691 948 900

Udostępnij ogłoszenie

Lokalizacja

Zamość, lubelskie

Wyświetlenia

Dołącz już dziś

Miej udział w dynamicznie rozwijającym się rynku nieruchomości