Bank Nieruchomości

Atrakcyjne obiekty inwestycyjne !!

ul. Składowa, Chojnice, pomorskie

2 150 000 PLN

Atrakcyjne obiekty inwestycyjne !! | Zdjęcie główne
Atrakcyjne obiekty inwestycyjne !! | Zdjęcie 1
Atrakcyjne obiekty inwestycyjne !! | Zdjęcie 2
Atrakcyjne obiekty inwestycyjne !! | Zdjęcie 3
Atrakcyjne obiekty inwestycyjne !! | Zdjęcie 4
Atrakcyjne obiekty inwestycyjne !! | Zdjęcie 5
Atrakcyjne obiekty inwestycyjne !! | Zdjęcie 6

+6

Opis

Atrakcyjna nieruchomość gruntowa położona w Chojnicach, z dużą powierzchnią magazynową, biurową i socjalną, posiadająca szeroki wachlarz możliwości inwestycyjnych.

Jeżeli szukasz miejsca do prowadzenia działalności, masz pomysł na własny biznes, a brak Ci przestrzeni, to ta oferta jest dla Ciebie. Idealne miejsce np. na biurowiec, gabinety lekarskie, szkołę tańca, hurtownie, itp.

Cena ofertowa podlega negocjacji !!!

Ofertę sprzedaży stanowią dwie działki zabudowane o łącznej powierzchni 2200 m2, usytuowane w mieście Chojnice, przy ul. Składowej. Na terenie działek znajdują się dwa obiekty magazynowo-biurowe z zapleczem socjalno-biurowym o łącznej powierzchni 2238,35 m2.

Obiekt numer 1 w bardzo dobrym stanie technicznym, z zewnątrz całkowicie wykończony, wykonany z dużą starannością, metodą tradycyjną – murowany, do własnej aranżacji – stan deweloperski, a co za tym idzie z możliwością dostosowania pod własną działalność gospodarczą.

Budynek o powierzchni 837 m2, w skład powierzchni wchodzą:

PARTER: wiatrołap, przedsionek, komunikacja, magazyn ( 291,74 m2),

I PIĘTRO: komunikacja, pomieszczenie porządkowe, cztery biura, pomieszczenia socjalne z jadalnią i szatnią i łazienką, dwie toalety dla klientów oraz dwa pomieszczenia gospodarcze (281 m2),

PIWNICA: komunikacja, pomieszczenie techniczne, skład opału, kotłownia oraz pomieszczenie magazynowe (263,66 m2).

Budynek numer 2, o powierzchni użytkowej 1401,15 m2, posadowiony na działce o powierzchni 1542 m2, II-kondygnacyjny, konstrukcji tradycyjnej, murowanej, w ostatnich latach sukcesywnie remontowany i modernizowany. Ogrzewanie elektryczne w pomieszczeniach socjalnych i biurowych, ciepła woda – podgrzewacze elektryczne.

W skład pomieszczeń wchodzą:

PARTER: korytarz, pomieszczenie socjalne, trzy WC, cztery biura, dwa pomieszczenia socjalne, korytarz, klatka schodowa, trzy magazyny, w tym jeden z częścią chłodniczą, klatka schodowa, winda (829,36 m2).

PRZYZIEMIE: klatka schodowa, trzy magazyny, pomieszczenie przejściowe, winda (547,64 m2).

Stan techniczny budynku dobry, w obiekcie w wykonano szereg prac remontowo – adaptacyjnych, posadzki betonowe, w części socjalno – biurowej i handlowej oraz komunikacji położono gres, w pomieszczeniach socjalnych i sanitarnych płytki ceramiczne, okna PCV, wrota stalowe dwuskrzydłowe w części magazynowej oraz drzwi PCY przeszklone i pełne w części administacyjno-handlowej, dach pokryty blachą trapezową, rynny i rury spustowe PCV. Ogrzewanie elektryczne w pomieszczeniach socjalnych i biurowych, ciepła woda – podgrzewacze elektryczne. Od frontowej strony budynku rampa. Obiekt nie wymaga pilnych nakładów finansowych. Ogrzewanie elektryczne w pomieszczeniach socjalnych i biurowych, ciepła woda – podgrzewacze elektryczne.

W obiekcie w chwili obecnej prowadzona jest działalność hurtowa.

Instalacje techniczne w obu budynkach: sieć elektryczna NN oraz telefoniczna, sieć wodociągowa z sieci miejskiej, sieć kanalizacyjna z sieci miejskiej.

Teren płaski.

Dojazd do nieruchomości drogą asfaltową, obok budynków duży, darmowy parking.

Najbliższe sąsiedztwo i otoczenie stanowią obiekty usługowe, magazynowe, z zapleczem socjalno – biurowym, hurtownie, dom weselny, nieco dalej zabudowa mieszkalna jednorodzinna i wielorodzinna.

Chojnice, to miasto powiatowe liczące ok. 40 tyś mieszkańców, w województwie pomorskim, położone przy drodze krajowej numer 22. W ostatnich latach w mieście powstało wiele nowych, prężnie działających zakładów produkcyjnych, świadczy to o potencjale miasta i dynamice jego rozwoju.

Wartość rynkowa nieruchomości według operatu szacunkowego z 2021 roku wynosi 3 970 000 zł

Jesteście Państwo zainteresowani i chcesz poznać więcej szczegółów? Zapraszamy do kontaktu.

Oferta numer: 2107-0138

www.chbn.pl

Informacje o nieruchomości

  • Numer ID : 1308

  • Cena : 2 150 000

  • Powierzchnia : 2,238.00 m2

  • Ogłoszenie od : Agencji

  • Sypialnie : 0

  • Łazienki : 0

  • Nieruchomość : Inne

  • Rodzaj ogłoszenia : Sprzedaż

  • Data wygaśnięcia : 30-06-2022

Udostępnij ogłoszenie

Lokalizacja ul. Składowa, Chojnice, pomorskie

Wyświetlenia

Podobne nieruchomości

Dołącz już dziś

Miej udział w dynamicznie rozwijającym się rynku nieruchomości