Bank Nieruchomości

Apartamenty wśród kamienic bez prowizji i PCC

ul. Łochowska, Praga-Północ, Warszawa

564 590 PLN

Apartamenty wśród kamienic bez prowizji i PCC | Zdjęcie główne
Apartamenty wśród kamienic bez prowizji i PCC | Zdjęcie 1
Apartamenty wśród kamienic bez prowizji i PCC | Zdjęcie 2
Apartamenty wśród kamienic bez prowizji i PCC | Zdjęcie 3
Apartamenty wśród kamienic bez prowizji i PCC | Zdjęcie 4
Apartamenty wśród kamienic bez prowizji i PCC | Zdjęcie 5
Apartamenty wśród kamienic bez prowizji i PCC | Zdjęcie 6

+4

Opis

Bezpośrednio od dewelopera!!! bez prowizji i podatku PCC. VAT 8% zakup od dewelopera.

Unikalne mieszkanie o powierzchni 49,55m2 z tarasem o powierzchni 4,5m2 oraz ogródkiem 12,80m2 z ekspozycją południowo-zachodnią i północno-zachodnią na parterze. Ostatnie dostępne z takim metrażem. Możliwość wydzielenia trzeciego pokoju. Drzwi balkonowe umożliwiają zorganizowanie wejścia do lokalu bezpośrednio z zewnątrz. Łazienka z oknem.

Dodatkowo jest możliwość wykupienia komórki lokatorskiej i miejsca postojowego w hali garażowej podziemnej.

Mieszkanie znajduje się w nowym budynku w drugiej linii zabudowy, który powstał na Pradze w sąsiedztwie odrestaurowanych kamienic.

Inwestycja Łochowska 36, zachęcam do kontaktu w celu zapoznania się ofertą ostatnich już dostępnych lokali. Film: https://youtu.be/LukYti-3ozA

Apartamentowiec posiada 47 lokali, mieszkania jedno-, dwu- i trzypokojowe z aneksami kuchennymi, ogrodami balkonami oraz tarasami, powierzchnia od 25 m2 do 78 m2, dodatkowo dostępne komórki lokatorskie o powierzchni od 1,48m2 do 2m2 .

Mieszkanie znajduje się w nowym budynku, który powstał na Pradze w sąsiedztwie odrestaurowanych kamienic. Film: https://youtu.be/LukYti-3ozA

Inwestycja Łochowska 36, zapraszam do zapoznania się ofertą dostępnych lokali.

Apartamentowiec posiada 47 lokali, mieszkania jedno-, dwu- i trzypokojowe z aneksami kuchennymi, ogrodami balkonami oraz tarasami, powierzchnia od 25 m2 do 78 m2, dodatkowo dostępne komórki lokatorskie o powierzchni od 1,48m2 do 2m2 .

STANDARD BUDYNKU Nowy energooszczędny budynek składający się z 7 kondygnacji: jednej podziemnej oraz 6 naziemnych. Na kondygnacji podziemnej znajduje się 24 miejsc postojowych oraz komórki lokatorskie o pow. 1,54 - 2,0 m2. Kondygnacje naziemne to lokale mieszkalne w większości z balkonami/tarasami wykończonymi gresem mrozoodpornym i zagospodarowanymi ogródkami.

Winda o wysokim standardzie bezpieczeństwa. Instalacje w budynku: internet, telefon, światłowód, TV stacjonarna, kablowa, satelitarna. Ogrzewanie (zainstalowane grzejniki) i ciepła woda użytkowa z sieci miejskiej. Cokoły elewacji, schody, podesty na klatce schodowej i korytarze wykończone płytami gresowymi. Ciekawym rozwiązaniem jest wykonanie na dachu ogólnodostępnej przestrzeni ogrodu/tarasu, gdzie będzie możliwość zorganizowania sąsiedzkich spotkań. Teren wokół budynku zagospodarowany zielenią (krzewy, drzewa, trawnik), a ciągi komunikacyjne wyłożone płytką chodnikową i kostką brukową. STANDARD MIESZKAŃ -drzwi zewnętrzne i na korytarzach aluminiowe przeszklone, przejście bramowe - brama drewniana, -duże, drewniane, trzyszybowe, okna, wysokie wnętrza z dużą ilością światła, parapety wewnętrzne z konglomeratu, -w lokalach wysokiej jakości tynki gipsowe, -posadzki (wylewki betonowe) gotowe pod każdy rodzaj wykończenia, -lokale wyposażone w punkty świetlne, wyłączniki i gniazda elektryczne, instalacja telefoniczna - gniazda sieci komputerowej i antenowej (TV, SAT lub kablowa), a także system domofonowy, -w części kuchennej doprowadzona jest energia do płyty indukcyjnej. -wysokość mieszkań od 2,85 m do 2,95 m.

Ulica Łochowska to jeden z obszarów bardzo blisko centrum Warszawy, gdzie trwa intensywna praca nad rewitalizacją kamienic. Otoczenie zmienia się z roku na rok w bardzo atrakcyjną pod kątem komunikacji i infrastruktury, a przy tym spokojną przestrzeń do życia. Komunikacja: tramwaj, autobus, METRO, PKP (dogodny dojazd na lotnisko Chopina), PKS. Infrastruktura: szkoły, przedszkola, uczelnie, szpital, sklepy, kawiarnie, kościół.

Zapraszam do zapoznania się z innymi lokalami dostępnymi w tej inwestycji.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a ma jedynie charakter informacyjny.

Posiadamy w ofercie również ogłoszenia niepublikowane.

Dla zgłaszających nam swoje nieruchomości proponujemy atrakcyjne warunki współpracy.

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Informacje o nieruchomości

  • Numer ID : 4271

  • Cena : 564 590

  • Powierzchnia : 49.55 m2

  • Ogłoszenie od : Agencji

  • Sypialnie :

  • Łazienki :

  • Rok budowy : 2022

  • Nieruchomość : Inne

  • Rodzaj ogłoszenia : Sprzedaż

  • Data wygaśnięcia : 17-09-2022

Informacje dodatkowe

Informacje o ogłoszeniu dodanym przez agencję

Oferta 56/6110/OLS

Opiekun oferty: Agata Wilczyńska, tel 507 060 970

Udostępnij ogłoszenie

Lokalizacja ul. Łochowska, Praga-Północ, Warszawa

Wyświetlenia

Podobne nieruchomości

Dołącz już dziś

Miej udział w dynamicznie rozwijającym się rynku nieruchomości