Bank Nieruchomości

4 pokoje na Saskiej Kępie

ul. 600-lecia, Praga-Południe, Warszawa

1 190 000 PLN

4 pokoje na Saskiej Kępie | Zdjęcie główne
4 pokoje na Saskiej Kępie | Zdjęcie 1
4 pokoje na Saskiej Kępie | Zdjęcie 2
4 pokoje na Saskiej Kępie | Zdjęcie 3
4 pokoje na Saskiej Kępie | Zdjęcie 4
4 pokoje na Saskiej Kępie | Zdjęcie 5
4 pokoje na Saskiej Kępie | Zdjęcie 6

+4

Opis

Mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 70,33m2 na Saskiej Kępie. Lokal usytuowany na ostatnim drugim piętrze w budynku z cegły z 1960roku.

Mieszkanie składa się z: 4 pokoi, kuchni, łazienki, WC oraz przedpokoju z wydzieloną garderobą. Kuchnia oraz pokoje nr 1, 2 (a także balkon) wychodzą na południowo-wschodnią stronę, na cichą okolicę z widokiem na pełną zieleni, zabytkową część ulicy Elsterskiej. Pokoje nr 3, 4 wychodzą na północny zachód, na Rondo Waszyngtona z widokiem na Stadion Narodowy. Mimo to pokoje są względnie ciche, gdyż ulica przebiega w odległości 30 metrów. Ponadto mieszkanie posiada balkon (2,93 m2) oraz przypisaną do mieszkania komórkę lokatorską o powierzchni (2,34 m2).

Mieszkanie jest po odświeżeniu (pomalowane ściany, odświeżona, drewniana podłoga, zdemontowane stare elementy zabudowy i usunięte stare meble). Na podłodze w pokojach znajduje się oryginalna klepka dębowa z 1960 roku, w przedpokoju, kuchni oraz łazience płytki ceramiczne.

Lokal wyposażony jest w następujące instalacje: centralne ogrzewanie, ciepłą wodę, zimną wodę, kanalizację, energię elektryczną oraz gaz. Ponadto w lokalu zainstalowany jest Internet i telewizja kablowa UPC.

Budynek wybudowany jest z cegły, powstał w 1960 roku. Jest ocieplony i odnowiony. Jest w dobrym stanie technicznym i wizualnym. Klatka schodowa jest czysta i schludna. Od strony Ronda Waszyngtona na parterze budynku znajdują się nieuciążliwe lokale handlowo-usługowe (m.in. apteka, galeria sztuki, weterynarz i drogeria Rossmann), na piętrze pierwszym i drugim lokale mieszkalne.

Zamknięte (w pełni ogrodzone), monitorowane osiedle zarządzane jest przez Własnościową Spółdzielnię „Wspólny Dach” – składa się z trzech budynków (łącznie ponad 100 mieszkań). Biuro Spółdzielni (z administratorem, księgową oraz konserwatorem) znajduje się na miejscu. Na terenie osiedla znajduje się ponad 60 nienumerowanych miejsc parkingowych (nie ma problemów z parkowaniem) dla mieszkańców osiedla oraz kilkanaście garaży (w tym kilka wynajmowanych przez członków spółdzielni w drodze przetargów). Brak ograniczeń odnośnie ilości samochodów na mieszkanie oraz samochodów gości. Dwie bramy wjazdowe dla samochodów otwierane są na pilota. Wejście poprzez dwa domofony: pierwszy przy wejściu na teren osiedla, drugi do klatki schodowej. Monitoring działa zarówno na terenie osiedla, jak i wewnątrz klatki schodowej. W klatce schodowej znajduje się 6 mieszkań (po trzy na każde piętro).

Znakomite położenie mieszkania: Biblioteka Publiczna - 30 metrów Postój TAXI - 40 metrów Park Skaryszewski im. Ignacego Paderewskiego – 60 metrów Przystanki tramwajowe (5 minut do przystanku Muzeum Narodowe („palmy”), 7 minut do przystanku Centrum) i autobusowe – 150 metrów Paczkomat „In-post” - 200 metrów Stacja benzynowa - 200 metrów Publiczne przedszkole - 250 metrów Stadion Narodowy - 300 metrów Publiczna szkoła podstawowa - 350 metrów Poczta Polska - 400 metrów Plaża Poniatówka oraz ścieżka krajoznawcza nad Wisłą – 500 metrów Stacja metra i SKM „Stadion” – 1.500 metrów W promieniu 500 metrów od mieszkania znajdują się liczne kawiarnie i restauracje oraz wiele punktów usługowych i sklepów.

Sobota i niedziela dyżur w biurze w godzinach 8:30 - 21:00. W razie jakichkolwiek pytań proszę dzwonić, wysłać SMS lub wysłać zapytanie na adres e-mail: lech@lechnieruchomosci.pl, oddzwonimy. Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Informacje o nieruchomości

  • Cena: 1 190 000

  • Powierzchnia: 70.33 m2

  • Ogłoszenie od: Agencji

  • Sypialnie:

  • Łazienki:

  • Rok budowy: 1960

  • Nieruchomość: Mieszkanie

  • Rodzaj ogłoszenia: Sprzedaż

  • Data wygaśnięcia: 21-11-2024

Informacje dodatkowe

Informacje o ogłoszeniu dodanym przez agencję

Oferta 42338/4508/OMS

Opiekun oferty: Renata Snarska, tel 795-327-829

Udostępnij ogłoszenie

Lokalizacja ul. 600-lecia, Praga-Południe, Warszawa

Wyświetlenia

Podobne nieruchomości

Dołącz już dziś

Miej udział w dynamicznie rozwijającym się rynku nieruchomości