Bank Nieruchomości

3 pokojowe mieszkanie w Zamościu

Zamość, lubelskie

348 000 PLN

3 pokojowe mieszkanie w Zamościu | Zdjęcie główne
3 pokojowe mieszkanie w Zamościu | Zdjęcie 1
3 pokojowe mieszkanie w Zamościu | Zdjęcie 2
3 pokojowe mieszkanie w Zamościu | Zdjęcie 3
3 pokojowe mieszkanie w Zamościu | Zdjęcie 4
3 pokojowe mieszkanie w Zamościu | Zdjęcie 5
3 pokojowe mieszkanie w Zamościu | Zdjęcie 6

+4

Opis

Biuro Nieruchomości Domovia przedstawia ofertę sprzedaży przestronnego, trzypokojowego mieszkania w dogodnej lokalizacji.

Lokal o powierzchni 58,1 m2 mieści się na parterze w czteropiętrowym bloku i składa się z przestronnego jasnego salonu z wyjściem na balkon, dwóch sypialni, kuchni, oraz łazienki.

Mieszkanie wygodne, ciepłe, jasne, z bardzo dobrym rozkładem, nie wymagające nakładów, gotowe do zamieszkania.

Bardzo niski czynsz! Przy zamieszkujących 5 osobach wynosi 450zł/mies. W czynszu zawarte są opłaty za ogrzewanie, wodę, fundusz remontowy, utrzymanie części wspólnych, wywóz śmieci. Do opłacenia pozostaje rachunek za prąd oraz gaz według zużycia.

Wartym podkreślenia atutem mieszkania jest jego lokalizacja, doskonale skomunikowana, w centralnej części dzielnicy Nowe Miasto w sąsiedztwie dworca PKS, przystanku BUS, Galerii City Market oraz Tomasz. W okolicy nie brakuje również wszystkich niezbędnych punktów handlowych oraz usługowych.

Gorąco polecam.

Agnieszka Siedlecka tel. 691 948 900 e-mail: a s i e d l e c k a @ i n t . p l w w w . d o m o v i a . p l Biuro Nieruchomości Domovia Agnieszka Siedlecka

Osoby zainteresowane tą ofertą prosimy o kontakt poprzez formularz w zakładce kontakt na stronie biura w w w . d o m o v i a . p l

Jeśli rozważasz kredytowanie nieruchomości nasz ekspert porówna i dobierze finansowanie najlepiej dopasowane do Twoich potrzeb.

Zapraszam również do naszego biura, który mieści się w Zamościu przy ulicy Piłsudskiego 4c (wjazd na darmowy parking od strony ulicy Kilińskiego).

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny. Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości. Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Domovia Nieruchomości Agnieszka Siedlecka lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Domovia Nieruchomości Agnieszka Siedlecka lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej. Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa Domovia Nieruchomości Agnieszka Siedlecka lub podmiotu współpracującego w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

DODATKOWE INFORMACJE: Standard: bardzo dobry Rodzaj okien: PCV Łącze internetowe: tak Liczba pokoi: 3 Piętro: 0 Liczba pięter: 4 Ogrzewanie: miejskie Piwnica: tak Typ balkonu: jest Typ kuchni: widna Czynsz: 450 Typ budynku: blok Stan lokalu: bardzo dobry Domofon: tak Ostatnie piętro: nie Gaz w budynku: tak

LINK DO OFERTY: http://asiedlecka.pl/numer/135

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Oferta wysłana z programu IMO dla biur nieruchomości

Informacje o nieruchomości

  • Cena: 348 000

  • Powierzchnia: 58.10 m2

  • Ogłoszenie od: Agencji

  • Sypialnie:

  • Łazienki:

  • Nieruchomość: Mieszkanie

  • Rodzaj ogłoszenia: Sprzedaż

  • Data wygaśnięcia: 22-10-2024

Informacje o ogłoszeniu dodanym przez agencję

Oferta 135

Opiekun oferty: Domovia Nieruchomości Agnieszka Siedlecka, tel 691 948 900

Udostępnij ogłoszenie

Lokalizacja Zamość, lubelskie

Wyświetlenia

Podobne nieruchomości

Dołącz już dziś

Miej udział w dynamicznie rozwijającym się rynku nieruchomości