Bank Nieruchomości

3 pok, 62 met, Wojszyce 2 BALKONY/LUX (Wrocław)

Wojszyce, Wrocław

685 000 PLN

3 pok, 62 met, Wojszyce 2 BALKONY/LUX (Wrocław) | Zdjęcie główne
3 pok, 62 met, Wojszyce 2 BALKONY/LUX (Wrocław) | Zdjęcie 1
3 pok, 62 met, Wojszyce 2 BALKONY/LUX (Wrocław) | Zdjęcie 2
3 pok, 62 met, Wojszyce 2 BALKONY/LUX (Wrocław) | Zdjęcie 3
3 pok, 62 met, Wojszyce 2 BALKONY/LUX (Wrocław) | Zdjęcie 4
3 pok, 62 met, Wojszyce 2 BALKONY/LUX (Wrocław) | Zdjęcie 5
3 pok, 62 met, Wojszyce 2 BALKONY/LUX (Wrocław) | Zdjęcie 6

+2

Opis

WYSOKI STANDARD MIESZKANIA !!! FAJNA OFERTA!!!

Do sprzedania nowy, prestiżowo położony apartament dwustronny z usytuowaniem wschód - zachód, z bardzo dobrym nasłonecznieniem i dwoma balkonami. Nieruchomość lokalowa o charakterze własnościowym położona jest na I piętrze w niższej (II-piętrowej części) apartamentowca II-IV piętrowego. Pod tą częścią budynku nie ma garażu podziemnego i związanych z tym uciążliwości. Do mieszkania oprócz dwóch balkonów w układzie wschód - zachód przynależy miejsce postojowe. Lokalizacja budynku w prestiżowej dzielnicy Wrocławia - Wojszyce sprawia, że przy zachowaniu ciszy i spokoju (budynek jest ogrodzona wraz niską i wysoką zielenią towarzyszącą) blisko jest zarówno do centrum miasta, dworców kolejowego i autobusowego oraz drogowych węzłów komunikacyjnych będących oknem na całą Europę i Świat. Budynek został wzniesiony w połowie obecnego dziesięciolecia XXI wieku i zaprojektowano i wzniesiono go z uwzględnieniem wszystkich nowoczesnych standardów i walorów użytkowych . Mieszkanie wykończone jest z najwyższej jakości materiałów. Posiada dwa balkony (do większego wyjście od salonu) oraz mniejszy [kierunek zachodni, wyjścia od sypialni].

Małe kameralne osiedle z placem zabaw dla dzieci oraz terenami zielonymi stanowi doskonałą enklawę sprzyjającą odpoczynkowi. Teren wokół jest zagospodarowany w całości, eliminując niekorzystne wpływy wielkomiejskie. W okolicy zarówno trasy rowerowe jak i spacerowe. Budynek we wszystkich klatkach schodowych jest wyposażony w cichobieżne windy oraz wszystkie media miejskie. Teren jest ogrodzony i monitorowany 24/7. Miejsca parkingowe dostępne na nieopodal budynku w osiedlu, wjazd przez szlaban na pilota (dostęp tylko dla lokatorów). Niskie opłaty za czynsz do wspólnoty mieszkaniowej nie generują nadmiernych kosztów utrzymania. Klatka ma dodatkowy potencjał stanowiący pochylnię podjazdową oraz zwiększoną szerokość drzwi. Apartament jest w stanie do zamieszkania, a zdjęcia przedstawiają faktyczny układ wnętrz, nie stanowiąc wizualizacji poszczególnych pomieszczeń. W ramach niniejszej propozycji sprzedaży mieszkanie proponowane jest nowoczesną zabudową kuchenną i wyposażeniem.

Nieruchomość lokalową stanowi apartament i miejsce postojowe dla auta: 1) salon dzienny z aneksem kuchennym 2) sypialnia 3) sypialnia/pokój dzienny 4] łazienka 4) przedpokój 5] duży balkon przy salonie (wyjście zarówno z salonu jak i z części kuchennej) 6] balkon przy sypialni 7] miejsce postojowe dla auta

Bardzo dobra komunikacja z każdą częścią miasta. Dojazd do: + Rynku - 12 min (autem) + Węzeł komunikacji - dworce kolejowy i autobusowy 10 min (autem) + Centrum Handlowe Wroclavia - 10 min (autem) + Centrum Handlowe Renoma - 10 min (autem) + Centrum Handlowe Magnolia - 15 min (autem)

NUMER OGŁOSZENIA

12948/3584/OMS

GORĄCO ZAPRASZAM DO KONTAKTU : )

KONTAKT:

Imię i nazwisko: KIRIL ARKHAROW

Tel. komórkowy: 724778771

E-mail: kiril.arkharow@homeexpert.pl

Agencja Nieruchomości HOME EXPERT www.homeexpert.pl

Informacje o nieruchomości

  • Cena: 685 000

  • Powierzchnia: 62.00 m2

  • Ogłoszenie od: Agencji

  • Sypialnie: 3

  • Łazienki: 1

  • Nieruchomość: Mieszkanie

  • Rodzaj ogłoszenia: Sprzedaż

  • Data wygaśnięcia: 22-12-2023

Udostępnij ogłoszenie

Lokalizacja

Wojszyce, Wrocław

Wyświetlenia